Hrvatska udruga poslodavaca povodom obilježavanja tjedna za sigurnost i zdravlje na radu na svojim web stranicama je ponovno objavila „Preporuke poslodavcima kod povratka radnika na posao u razdoblju popuštanja mjera zaštite tijekom epidemije COVID-19“.